Kontakt

Projektallians i Sverige AB

Telefon

011 14 92 32

Adress

Svärmaregatan 1, 603 61
NORRKÖPING

Kontaktformulär

Bygg- och Projektledning

VD Dennis Kinneteg

dennis.kinneteg@projektallians.se
070-344 99 28
Bygg- och projektledare
.
.

Joakim Holsten

joakim.holsten@projektallians.se
070-925 19 15
Bygg- och projektledare
.
.

Andreas Johansson

andreas.johansson@projektallians.se
073-613 42 71
Bygg- och projektledare
Specialområde konstruktion
Kontrollansvarig enligt PBL

Mats Heinemark

mats.heinemark@projektallians.se
073-294 16 14
Bygg- och projektledare
Kontrollansvarig enligt PBL
SBR Besiktningsman

Eric Forsell

eric.forsell@projektallians.se
073-352 16 36
Bygg- och projektledare
Kontrollansvarig enligt PBL
.

Fredrik Herneflod

fredrik.herneflod@projektallians.se
070-971 17 18
Bygg- och projektledare
.
.

Jan Åström

jan.astrom@projektallians.se
073-442 03 11
Bygg- och projektledare
.
.

Jonas Ullstrand

jonas.ullstrand@projektallians.se
070-777 02 55
Bygg- och projektledare
Specialområde el
Kontrollansvarig enligt PBL

Miljö

Jonas Jonsson

jonas.jonsson@projektallians.se
073-294 20 64
Inomhusmiljö/byggskador
Byggdoktor, Diplomerad Fuktsakkunnig

Daniel Richt

daniel.richt@projektallians.se
070-780 29 98
Inomhusmiljö/byggskador
Byggdoktor

Martin Wigren

martin.wigren@projektallians.se
070-448 92 17
Inomhusmiljö/byggskador
.

Jonatan Ekeroth

jonatan.ekeroth@projektallians.se
072-749 92 92
Inomhusmiljö/byggskador
.

Fredrik Bäckström

fredrik.backstrom@projektallians.se
070-349 96 07
Inomhusmiljö/byggskador
Byggdoktor

Administration

Helena Kinneteg

helena.kinneteg@projektallians.se
076-765 15 52
Ekonomi/administration